סוכך זרועות חשמלי

כמעט לכל בית בישראל יש מרפסת או חצר. אבל כמה מאיתנו באמת מנצלים אותה? לאנשים רבים יש את הפוטנציאל ליצור בביתם פינת חמד שאפשר לשבת בה לאורך היום באוויר הפתוח, להזמין חברים ומשפחה ולהנות. הסיבה העיקרית לכך שרבים אינם מנצלים את הפוטנציאל היא שלמרפסות וחצרות לרוב חשופות לאור שמש ישיר שמקשה על הישיבה בהן וכן בתנאי גשם, הכול נעשה רטוב ולא נעים לישיבה. אבל זו ממש לא סיבה לוותר. סוכך זרועות לגינה ולמרפסת יגן אליהן משמש, רוחות וגשמים ואתם תוכלו ליצור פינת חמד לאירוח ממש בתוך הבית שלכם והכי חשוב – בקלות ובזול.

סוכך זרועות חשמלי לנוחות מרבית

סוכך זרועות לגינה ולמרפסת ניתן להתאים לכל מזג אוויר ולנצל את מקום הבילוי/אירוח באופן מיטבי. כשיש שמש חזקה או כשיורד גשם נרצה לשמור על סוכך פתוח כך שיגן אליה מחום ורטיבות. אומנם בימים מעוננים נרצה אולי לראות את השמיים ולהנות מכמה שיותר שמש. כמו כן בימים סוערים במיוחד לא נרצה להשאיר את הסוכך פתוח לקחת סיכון שהוא ייפול מהקיר. לכן במקרים אלו נרצה לסגור את הסוכך. סגירת סוכך זרועות ידני מתבצעת על ידי מנואלה בסיבוב פשוט המקפל את הזרועות והבד לעבר הקיר. לעומת זאת סוכך זרועות חשמלי נסגר באמצעות כפתור שבלחיצה אחת סוגר ופותח את הזרועות והבד. לסוכך זרועות חשמלי ולסוכך זרועות ידני יש יתרונות אחד על פני השני ולכל צרכן יתאים אחד אחר ולכן תמיד מומלץ לקבל חוות דעת מקצועית טרם בחירת הסוכך.

 

סוכך זרועות – הצללה לשנים

סוככי הזרועות של סככות הדקל הם מתקדמים והאיכותיים ביותר בשוק. שלדת הסוככים בנויה אלומיניום אל חלד המבטיח עוצמה לאורך שנים ויחד עם בד אטום ועמיד בפני מים אתם בעצם מקבלים שני מוצרים יחדיו, גם סוכך זרועות לגשם וגם סוכך הצללה. מכיוון שלסוככי זרועות מסוכן להישאר פתוחים בימים סוערים במיוחד עם רוחות חזקות, סוכך זרועות חשמלי של סככות הדקל יכול להגיע גם עם חיישן המזהה רוחות עם פוטנציאל לנזק אשר יפעיל את מנגנון הסגירה האוטומטי. מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהתייעץ עם חברת פתרונות ההצללה המובילה בישראל. סככות הדקל – סוכך זרועות לגשם ופתרונות הצללה מתקדמים במחירים הזולים ביותר.

Call Now Button